Chrudimská Pernštejn Desítka 2016

V nedělní pravé poledne se za teplého letního počasí sešlo na hlavním chrudimském náměstí téměř 300 běžců, aby si s chutí zaběhli další ročník městského běhu Chrudimské Pernštejn desítky. Mezi zúčastněnými nechyběli ani sportovci v bílých tričkách RETIA Sport Teamu, kteří se na start dostavili v počtu devíti závodníků.

Dva okruhy historickým centrem města tvořily celkem 10-ti km trasu, na které nechybělo ani občasné to stoupání. I přes „neskutečné vedro“, jak počasí sami běžci zhodnotili, se svým úsilím zasloužili o nejlepší výkon mezi týmy a vysloužili si tak místo na nejvyšším stupni vítězů v této kategorii. O tento úspěch se zasloužili především první čtyři běžci našeho týmu, a to Roman Bedroš, Pavel Štys, Petr Žák a Adam Zitka. Za tento obrovský úspěch jim patří velká gratulace!

Nicméně i ostatní běžci z našeho týmu zdárně doběhli do cíle a doufáme, že se podobných úspěchů dočkáme nejen na závodě Chrudimské Pernštejn desítky i v dalších letech.

V galerii si můžete prohlédnout několik fotografií z Chrudimské desítky a ve výsledcích se zase mrknout na časy a pořadí ;-)